Moone logo on concrete planter box

GRC

Moone podi un kastes ir ražoti no GRC (Glass Reinforced Concrete) betona, jeb šķiedru betona, kas mums ļauj radīt neierasti vieglus un praktiskus betona podus. 

Betona sastāvā esošās stiklšķiedras skaidiņas būtiski uzlabo betona stiprību. Šīs unikālās īpašības dēļ moone podu un kastu sienas ir krietni plānākas nekā tās būtu tradicionālam, lietam betona podam, tajā pašā laikā saglabājot tādu pašu vai pat labāku stiprību. 

Ievērojami vieglāks

Moone betona podi ir vismaz 3-4 reizes vieglāki nekā tradicionāli lietā betona podi. Tas neapšaubāmi sniedz priekšrocības transportēšanā, kā arī poda pārvietošanā bez papildaprīkojuma un spēcīgiem palīgiem. Sava nelielā svara dēļ moone podi un kastes ir piemēroti balkoniem, lodžijām un terasēm, nesatraucoties par iespējamu būvkonstrukciju pārslogojumu.

Frosty window blue shades

Gatavs stihijām

Mēs papildinām betona sastāvu ar betona piedevām, kas nodrošina UV un sala izturību. Sekojot pareizas lietošanas norādēm, moone podi un kastes kalpos daudzus gadus un būs ilgtspējīgs ieguldījums, kas ik dienu priecēs acis. Visai moone produkcijai tiek dota 3 gadu garantija.

Ugunsdrošs

GRC betons, līdzīgi kā klasiskais betons ir ugunsdrošs - tas nedeg un neizdala dūmus pat tiešas uguns ietekmē, tāpēc moone podi un kastes ir piemēroti arī vietās ar visstingrākajām ugunsdrošības prasībām.